X59999738AH Specifications:
- Type: Part
- Industry: Beer/Beverage, Packaging
- Model: H&K
X59999738AH Technical Resources
We Also Recommend:
Disc, Wear
240-33-07-598/0AAH
More Info
Gasket, Special Purpose, Filler valve, 12mm O.D.
VVF-18-146AAH
More Info
Foot, Pressure
241-31-02-150/0BAH
Strip, Bearing, X-REF AH-8183
VVF-2-270AAH
Cap, Rinse
240-33-07-662/0CAH
Wrapping Bar, Flight, L-3, 20mm x 5mm x 999mm